IT System Administrator

Dovolujeme si Vám nabídnout pracovní pozici IT System Administrator. Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za správu IT systémů a testovacích prostředí softwarové vývojové firmy
  • Úzká spolupráce se specialisty IT systémů, programátory a testery při řešení problémů (v laboratoři, popř. u zákazníka v ČR i v zahraničí)
  • Analýza a zpracovaní evidovaných chybových stavů systémů
  • Monitoring a koncepce rozvoje spravovaných systémů, jak po stránce hardware, tak i po stránce softwarového vybavení.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v technické podpoře vývojové firmy nebo práce na zákaznických projektech výhodou
  • Komunikační, analytické a rozhodovací schopnosti
  • Samostatnost
  • Přehled v oblasti IT
  • Znalost OS Linux
  • Znalost virtualizace
  • Znalost SQL výhodou
  • Znalost administrace Oracle DB výhodou
  • Znalosti (základy) skriptovacích jazyků, např. bash, regulární výrazy a unixové nástroje awk, sed výhodou
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivní)
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci v prostředí dynamické vývojové společnosti
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v Praze (metro Chodov)
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na životní a penzijní připojištění, stravenky)