Automatization Tester

Dovolujeme si Vám nabídnout pracovní pozici Automatization Tester. Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek.

Náplň práce:

  • Analýza automatizovatelnosti manuálních testovacích případů
  • Tvorba scénářů/skriptů pro automatizované a zátěžové testy
  • Rozvoj koncepce a vlastní vývoj nástrojů pro automatizované a zátěžové testování
  • Podpora a vykonávání integračních testů pomoci automatizace (rozhraní systémů, modulů)
  • Spolupráce na projektových aktivitách jako jsou prezentace pro zákazníka, demonstrování zátěžového testování, kontrolní dny, akceptační testy u zákazníka
  • Samostatné řešení problémů evidovaní chyb, aktualizace reportů o stavu testování

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Praxe s automatizovaným a zátěžovým testováním min. 2 roky
  • Zkušenosti s přípravou scénářů pro testování
  • Schopnost psát SQL dotazy
  • Znalost nástrojů JIRA a HP QC (ALM) výhodou
  • Znalost nástrojů pro automatizaci GUI rozhraní Selenium, Telerik a dalších výhodou
  • Znalost nástrojů pro zátěžové testování jako JMETER, SOAP UI a dalších výhodou
  • Znalost programovacího nebo skriptovací jazyka výhodou
  • Samostatnost
  • Trpělivost a pečlivost

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci v prostředí dynamické společnosti s vlastním vývojem
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v Praze (metro Chodov)
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na životní a penzijní připojištění, stravenky)