Service Delivery Manager

Dovolujeme si Vám nabídnout pracovní pozici Service Delivery Manager. Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek (možnost částečného úvazku po domluvě).

Náplň práce:

  • Hlavní komunikace s klienty na projektech mezinárodního formátu
  • Řešení opravy chyb a problémů zejména softwarových dodávek
  • Koordinace opravy chyb v rámci vývoje, validace oprav a vydávání opravných balíků
  • Nastavení procesů technické podpory a SLA parametrů u nových projektů
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti se zákaznickým servisem/ projektovým managementem v oblastech IT
  • Vyjednávací schopnosti, příjemné vystupování, prezentační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zaměření na výsledek a kvalitu
  • Přehled v oblasti IT
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Ochota cestovat
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci v prostředí dynamické společnosti s vlastním vývojem
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v Praze (metro Chodov)
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na životní a penzijní připojištění, stravenky)