Senior Technical Support Engineer

Dovolujeme si Vám nabídnout pracovní pozici Senior Technical Support Engineer. Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek.

Náplň práce:

  • Testování, implementace a podpora IT řešení s ohledem na podporu provozu IT systémů se zvláštními požadavky na výkon a spolehlivost
  • Úzká spolupráce se specialisty IT systémů při řešení problémů (v laboratoři, popř. u zákazníka v ČR i v zahraničí)
  • Analýza a zpracovaní evidovaných chybových stavů systémů a zákaznických požadavků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v technické podpoře na zákaznických projektech
  • Komunikační, analytické a rozhodovací schopnosti
  • Samostatnost
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Přehled v oblasti IT
  • Znalost SQL výhodou
  • Znalost billingových systémů výhodou
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivní)
  • Časová flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci v prostředí dynamické společnosti s vlastním vývojem
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v Praze (metro Chodov)
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na životní a penzijní připojištění, stravenky)