Developer .NET, C#

Dovolujeme si Vám nabídnout pracovní pozici programátora .NET, C#. Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek (možnost částečného úvazku po domluvě).

Náplň práce:

  • Vývoj informačního systému pro near real-time zpracování dat
  • Spolupráce s týmem (product management, architekti, vývojáři, testeři)
  • Zapojení do produktového vývoje
  • Aktivní participace na mezinárodních projektech

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Výborná znalost programovacího jazyka C#
  • Praxe v .NET / C#
  • Zkušenost s MS Visual Studio 2010
  • Zkušenost s multithreading
  • Spolehlivost, samostatnost, tvořivý přístup k řešení problémů, flexibilita, schopnost práce pod časovým tlakem
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • Schopnost týmové spolupráce, ochota dále se vzdělávat, ochota příležitostně cestovat

Výhodou:

  • Znalost SQL a Oracle
  • Znalost ASP.NET MVC
  • Zkušenost s real-time programováním
  • Zkušenost s nástroji pro správu zdrojového kódu
  • Zkušenost s vývojem systémů se spolehlivostí vetší než 99.9% provozovaných pod SLA

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci v prostředí dynamické společnosti
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v Praze (metro Chodov)
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt:
Ing. Tomáš Marek, vedoucí oddělení vývoje